Loading
27 فروردین 1400 - 06:12
بازدید نماینده مجلس شورای اسلامی از عملکرد پروژه کنترل هوشمند پارک حاشیه ای خودرو

دکتر جعفر قادری نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی با حضور در محل اجرای پروژه کنترل هوشمند پارک حاشیه ای، ضمن بازدید از نحوه عملکرد و اجرای این پروژه از نزدیک در جریان نحوه خدمات رسانی به شهروندان قرار گرفت.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در صحبت هایی که پس از بازدید انجام شد گفت: واگذاری فعالیت های دولتي به بخش غيردولتي طبق سياست های كلي اصل چهل و چهارم (44)، حمایت از تولید و ماده 12 قانون در مجلس شورای اسلامی مورد توجه است.

وی افزود: این قانون در خصوص واگذاری فعالیت ها به بخش خصوصی است که در مصرف انرژی، تولید اشتغال و... صرفه جویی می کند.

مدیر عامل آتی شهر هوشمند ایرانیان ضمن تقدیر از نماینده مجلس شورای اسلامی در زمینه دفاع از این پروژه گزارشی از عملکرد و اجرای طرح ارایه نمود.
دکتر کدخدایی گفت: نمایندگان محترم مجلس می توانند حامی و پشتیبان این طرح جهت اجرایی شدن در سایر استان‌های کشور باشند.
وی تصریح کرد: با توجه به رشد روز افزون تکنولوژی و نیاز جامعه به خدمات الکترونیکی این سیستم در زمینه خدمات حمل و نقل به عنوان کیف پول خرد خودرو می‌تواند خدمات قابل توجهی را به سراسر کشور ارایه دهد.
همچنین ایشان با اشاره به گسترش این طرح برای یکپارچه شدن اطلاعات و خدمات الکترونیکی گفت: مجموعه آتی شهر هم اکنون خدمات پارک حاشیه‌ای خودرو، پارکینگ‌های شهری و ایستگاه‌های کرایه دوچرخه را با رویکرد مکانیزه و هوشمند در سطح شهر شیراز به بهره برداری رسانده است.

در پایان این بازدید دکتر قادری: ضمن تشكر و قدردانی از خدمت رسانی این شرکت به شهروندان جامعه، پيشنهادهای خود را در جهت پارک حاشیه‌ای هوشمند و همچنین گسترش این طرح مطرح كرد.