Loading
27 فروردین 1400 - 06:18

معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد

 

معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد در مراسم افتتاحیه اولین نمایشگاه جامع مدیریت شهری یاسوج سی­ پِی را بزرگترین سیستم پرداخت هوشمند خودرو کشور دانست.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های استان فارس، سی­ پِی به عنوان سیستم پرداخت یکپارچه،  بزرگ­ترین سیستم پرداخت خودرو کشور در اولین نمایشگاه جامع مدیریت شهری یاسوج حضور یافت.

نیک اقبال معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر لزوم توجه به زیرساخت های حمل و نقل خاطرنشان کرد استفاده از سیستم هوشمند پرداخت خودرو سی­ پِی باید در دستور کار مسوولان قرار بگیرد، این سیستم با برخورداری از تکنولوژی و علم روز توانسته در حوزه حمل و نقل گام های بلندی را در راستای هوشمند سازی این صنعت بردارد.

نیک اقبال عصر امروز دوشنبه بیست و هشتم تیرماه با بیان این مطلب افزود: برگزاری نمایشگاه مدیریت شهری در یاسوج یکی از اقدامات بسیار ارزنده بود که پایه گذاری شده و در سال های آینده نیز به صورت پربارتر ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد: در این نمایشگاه آخرین تولیدات شرکت های ایرانی در زمینه مبلمان و زیبایی شهری، ماشین آلات کشاورزی، فضای سبز و سیستم های هوشمند پرداخت در 29 غرفه به نمایش گذاشته شده است.

ایشان افزود: در این نمایشگاه شرکت هایی از استان های تهران، فارس، اصفهان، یزد، خراسان، اذربایجان غربی، کهگیلویه و بویراحمد، کرمان و البرز حضور دارند. این نمایشگاه تا سی و یکم تیرماه جاری برای بازدید مردم و مسوولان استانی و کشوری دایر است.