Loading
27 فروردین 1400 - 07:21

شرکت آتی شهر هوشمند ایرانیان در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی الکامپ حضور فعال داشت.

با توجه به گسترش استفاده از اینترنت و کامپیوتر و نرم افزار های جدید، هرساله نمایشگاه الکامپ در حوزه فناوری اطلاعات و کامپیوتر فعالیت می نماید، یکی از پر بازدیدترین نمایشگاه های برگزار شده در سال است. در این نمایشگاه ابزار های الکترونیک جدید با تلفیقی از علم روز و متصل شدن آنها به اینترنت، جذابیت فوق العاده ای را برای کاربران ایجاد نموده اند؛ که می توانید در این نمایشگاه با این گونه ابداعات جدید در زمینه الکترونیک آشنا شوید.

در همین راستا شرکت آتی شهر هوشمند ایرانیان نیز در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) که در تاریخ ۲۵ تا ۲۸ آذرماه سال جاری برگزار شد در زمینه های سیستم های یکپارچه پرداخت های خرد، حمل و نقل هوشمند، سیستم یکپارچه پرداخت کیف پول خودرو (سی­ پِی) حضور فعال داشت.

همچنین در این نمایشگاه که با همکاری و مشارکت شرکت آتی شهر هوشمند ایرانیان و شرکت تجارت الکترونیک پارسیان (پککو) برگزار شد از جدیدترین محصول کارتی بانک پارسیان تحت عنوان مگا کارت پارسیان جهت ثبت نام و پرداخت های بیست و دومین نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک رونمایی کردند. مگا کارت پارسیان تلفیق چند کارت در یک کارت است به طوری که در نمایشگاه الکامپ 2016 خدمات ثبت نام الکترونیکی بازدیدکنندگان و یا فروش محصول، ثبت اطلاعات تماس، و ارایه دستگاه های پذیرنده به خدمات دهندگان از قبیل رستوران ها، خودروهای حمل و نقل درون نمایشگاهی و شرکت های تاکسی رانی را به صورت پایلوت ارایه نمود.

شهرام پناهی، عضو هیات مدیره شرکت آتی شهر هوشمند ایرانیان در این خصوص بیان داشت:

این کارت یک کارت بانکی چند منظوره است که خدمات؛ کارت بانکی متصل به حساب بانک پارسیان کارت مترو و اتوبوس، کارت شناسایی و احراز هویت، کارت تجمیع همه کارت های بانکی و کیف پول اینترنتی در آن قابل دسترسی است. به طور کلی با این کارت امکان خرید با موجودی بیشتر و تخفیف فراهم شده است.

همچنین قابل ذکر است همزمان با سومین روز برگزاری نمایشگاه الکامپ 2016، دکتر محمود واعظی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به همراه جمعی از مدیران ارشد حوزه فناوری اطلاعات کشور، ضمن بازدید از غرفه، در جریان سرویس ها و خدمات جدید شرکت آتی شهر هوشمند ایرانیان قرار گرفتند.