Loading
27 فروردین 1400 - 07:18

20% شارژ بیشتر؛ هدیه نوروز 96

کمپین نوروزی «20% شارژ بیشتر» با شعار « شارژ کنید و 20% عیدی بگیرید» از 10 اسفندماه ۹۵ آغاز شد؛ سی پِی این کمپین را به دلیل استقبال زیاد شهروندان از خدمت کنترل مکانیزه پارک حاشیه ای خودرو (به خصوص در ماه آخر سال) و آشنایی با امکانات سامانه مکانیزه سی­ پِی برگزار و از عموم شهروندان برای شرکت در این کمپین دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی سی پِی، از شرایط شرکت در کمپین نوروزی 20% شارژ بیشتر، داشتن حساب شناسه پرداخت الکترونیک سی­ پِی است و در صورتی که شهروندان، تاکنون موفق به ایجاد حساب شناسه پرداخت الکترونیک سی­ پِی خود نشده اند، می‌‌توانند از طریق مراجعه به باجه های مستقر در خیابان های طرح، سامانه www.cpay.ir و یا مراجعه به دفاتر منتخب پیشخوان خدمات دولت، حساب شناسه خود را ایجاد و رمز عبور به سامانه در خصوص مشاهده زمان و محل پارک، هزینه کردها، افزایش شارژ و... را دریافت کنند.

قابل ذکر است: طرح کنترل مکانیزه پارک حاشیه ای خودرو با هدف کاهش محسوس ترافیک، عدالت در توزیع فضای پارک، مدیریت زمان و هزینه و استفاده از حمل و نقل عمومی در 35 خیابان شهر شیراز اجرا شده است که با پیوند بین نهادهای دولتی و متخصصین داخلی سعی در ارتقای وضعیت سیستم های حمل و نقل هوشمند کشور دارد.

این کمپین از 10 اسفندماه ۹۵ آغاز و تا 30 اسفند ماه ادامه خواهد داشت.