Loading
27 فروردین 1400 - 06:41

 

نماینده یونیسف ( صندوق کودکان سازمان ملل متحد ) در ایران در مذاکره با عبدالعظیم قنبریان مدیرعامل شرکت تجارت الکترونیک پارسیان و احسان کدخدایی مدیرعامل شرکت آتی شهر هوشمند ایرانیان بر گسترش همکاری های دوجانبه در زمینه های مشترک به ویژه برای بهداشت، آموزش، حمایت و حفاظت و روابط اجتماعی کودکان در ایران تاکید کردند.

به گزارش روابط عمومی آتی شهر هوشمند ایرانیان، در این مذاکره احسان کدخدایی ضمن معرفی شرکت، اهداف و برنامه های این مجموعه، در راستای مسوولیت اجتماعی گفت: در رمضان امسال با حمایت ستاد دیه کمپین آزادی به وقت افطار برگزار شد و تعداد قابل توجهی از زندانیان دیه که روزها و شب های متمادی، پشت میله های زندان سپری می کردند، آزاد و به آغوش پر مهر خانواده خود بازگشتند.

وی با اشاره به اینکه این مجموعه در خصوص حمایت از کودکان نیز برنامه هایی در دستور کار دارد افزود: این شرکت با همکاری بانک پارسیان، ظرفیت های خوبی برای ایجاد کمپین ها و پویش های مردمی و اجتماعی ایجاد کرده است که حمایت از کودکان را در سراسر ایران بدون توجه به قومیت و ملیت در برنامه های پیش روی خود دارد.

مدیرعامل شرکت آتی شهر ادامه داد: امیدواریم با همکاری نمایندگان یونیسف در ایران بتوانیم، برنامه های بشردوستانه و پیشگیرانه را در خصوص حمایت از کودکان در ایران ارتقا بخشیم.

در ادامه این جلسه، ویلیام پارکس نماینده یونیسف در ایران ضمن ابراز خرسندی از برنامه های این مجموعه گفت: برنامه یونسف در ایران تحت عنوان HEPS در قالب: بهداشت، آموزش، حفاظت و روابط کودکان است که امیدوارم با همکاری مشترک با بانک پارسیان و شرکت های زیر مجموعه آن بهتر از گذشته به کار خود ادامه دهیم.

وی افزود: ایران فعالیت های قابل توجهی در زمینه حمایت از کودکان انجام داده است و یونیسف علاقمند است تا در این زمینه ها همکاری خود را با ایران گسترش دهد.

نماینده یونیسف در ایران با بیان اینکه می توان این فعالیت ها را در سطح ایران گسترش داد، ادامه داد: ایران دارای ظرفیت های خوبی است و می توان از این توان و حمایت برای سایر فعالیت ها در ایران نیز استفاده کرد.

دکتر ویلیام پارکس تصریح کرد: بانک پارسیان و شرکت های زیرمجموعه آن ظرفیت و پتانسیل خوبی را برای اجرای برنامه های مختلف یونیسف در ایران دارند و می توان با استفاده از آن امکانات، به اهداف مورد نظر دست یافت.

همچنین بر پایه این مذاکره مقرر شد برنامه های پیشنهادی و تفاهم نامه همکاری حمایتی از کودکان در ایران تدوین و به امضا برسد.